RSV Hypertonic Saline 3%

RSV Hypertonic Saline מי מלח בריכוז היפרטוני 3%

בשנים האחרונות במחקרים לא מעטים ברחבי העולם, הוכחה היעילות של טיפול באינהלציות סליין היפרטוני בתינוקות מאושפזים שסובלים מברונכיוליטיס חדה.

טיפול באינהלציות סליין היפרטוני הביא לשיפור קליני וקיצור משך האישפוז.

magnox lady

Magnox Lady תוסף מגנזיום, ויטמינים וצמחי מרפא לטיפול יעיל בתופעות גיל המעבר בקרב נשים

Magnox Lady מורכב מתרכובת MAGNOX הפטנטית, שעליונותה בספיגה והשפעה הוכחה במחקר המגנזיום בתל השומר. בנוסף, מכיל התכשיר ויטמיני B ו-D, תוספת אבץ, תמציות מצמח לאונורוס הטרו פילוס – צמח המאזן את המערכת ההורמונאלית הנשית.

מגנוקס אוס

מגנוקס אוס הוא תכשיר מתקדם לשמירה על בריאות העצם – היחיד עם ויטמין K

מגנוקס אוס הנה ערכה חדשנית וייחודית המשלבת כמוסות סידן וכמוסות מגנזיום בתוספת ויטמינים בהרכב ייחודי המהווה תוספת מושלמת לשמירה על בריאות וחוזק העצמות.

מאחר וסידן ומגנזיום מתחרים על אותם אתרי ספיגה נטילה של שניהם יחד תוביל לירידה בספיגה של כל אחד מהם ולכן הערכה מכילה כמוסות סידן לנטילה בבוקר וכמוסות מגנזיום לנטילה בלילה לפני השינה. כך מושגת תועלת מקסימלית מהשימוש בתוסף.

קולטקט

קולטקט תכשיר טבעי להגנה וחיזוק מערכת העיכול

מיועד לחולים במחלות מעיים דלקתיות (IBD)

תכשיר טבעי מוגן פטנט מוכח רפואית להטבה בתסמיני מחלת מעיים דלקתית (IBD) כטיפול יחיד או משולב.

מגנוקס 365

חדש: מגנוקס Daily 365

תוסף המגנזיום הנספג והיעיל ביותר - בקצובה היומית המומלצת!

מגנוקס 365 משלים את הקצובה היומית המומלצת של מגנזיום זמין, כל כמוסה מספקת 365 מיליגרם של מגנזיום אלמנטרי ומיועדת לנטילה חד יומית.

Cradle Cap Cleanser

Cradle-Cap Cleanser תרסיס לטיפול בקשקשת וקליפה בקרקפת

קליפה צהובה או קשקשת על קרקפת התינוק, הינה תופעה נפוצה המופיעה בד”כ אצל יילודים ב-3 החודשים הראשונים. הקליפה שמנונית ומחוספסת אך בד”כ אינה מגרדת ואינה מטרידה את התינוק. הפריחה מופיעה לעיתים גם מאחורי האוזן או סביב הגבות או העפעפיים.

תחליב מגנוקס

תחליב מגנוקס ליציאות סדירות ונטולות מאמץ

סובלים מעצירות? יש פתרון!

תחליב מגנוקס - מסייע לתפקוד תקין ויעיל של מערכת העיכול.
תחליב מגנוקס - אינו פוגע ברירית המעי אינו ממכר ואינו יוצר תלות או התרגלות של הגוף.
תחליב מגנוקס - בטוח לשימוש ארוך טווח לסובלים מעצירות.

Audioguard

Magnox AudioGuard

תכשיר ייחודי למניעת טנטון באוזניים ואבדן כושר השמיעה

השימוש ב-AudioGuard מומלץ במיוחד לאוכלוסיה הרגישה לרעש והסובלת מירידה בשמיעה והחמרה בטנטון בשל יכולתו להגן על מנגנון השמע ולמנוע את נזקי החשיפה לרעש חזק ומתמשך.
נטילת 2 כמוסות AudioGuard, בוקר וערב, שומרת על תקינות בריאות אברי השמע, ועשויה למנוע החמרה בטנטון ואבדן שמיעה.

מגנוקס

Magnox 520 תוסף המגנזיום המרוכז ביותר הנמכר בישראל

מספק את כמות המגנזיום היומית הנדרשת בכמוסה אחת!

MAGNOX 520 פותח ע"י חב' נווה פארמה ומפעלי ים המלח, תוך שימוש במגנזיום מאיכות מעולה בעל גודל חלקיקים המספק ספיגה אופטימאלית למחזור הדם וללא תופעות לוואי או התוויות נגד.

מגנוקס ספורט

מגנוקס ספורט® הוא תוסף מגנזיום וויטמינים המיועד להגברת היכולת הספורטיבית של הגוף

מגנוקס הוא פיתוח ייחודי לרמת ספיגה גבוהה של מגנזיום, ולכן השפעתו בשיפור היכולת הגופנית, ובמניעת התכווצות שרירים מורגשת מייד עם תחילת השימוש. תוספת הויטמינים B6 ,E וויטמין D מייעלים את הספיגה לתוך התא, ומקטינים את הסיכון לשברי מאמץ ובריחת סידן.

מגנוקס מיג

מגנוקס מיג - תכשיר מסייע לסובלים ממיגרנה

מָגְנוֹקְס מִיג מיישם את המלצת ה"אקדמיה האמריקנית לנוירולוגיה" (American Academy of Neurology) לשימוש יומיומי למניעה וטיפול בתופעת המיגרנה.

שילוב מגנוקס ויטמין B12 וריבופלבין הינו טיפול סינרגי במנגנונים שונים ומשלימים בחסך האנרגטי ובכך מהווה נדבך חשוב שאינו תרופה, במניעת התקפי מיגרנה והפחתת עוצמת התקפים.

סטרימר

Sterimar מיועד לניקוי והקלה במצבים של גודש באף, נזלת או יובש בנחיריים. לשטיפה היגיינית ולחלוח של חללי האף

Sterimar והאף משוחרר

Sterimar תרסיס עדין של מי-ים בריכוז המלחים של הגוף (ריכוז פיזיולוגי), לשימוש במצבים של גודש, נזלת ויובש באף. טבעי יעיל ובטוח, מתאים לכל המשפחה

Sterimar מתאים לשימוש כל המשפחה: תינוקות, ילדים ומבוגרים. (כולל נשים בהריון, נשים מניקות ותינוקות מיום היוולדם).

סטרימר בייבי

תרסיס סטרימר בייבי

סטרימר בייבי בטכנולוגיית ריסוס חדשנית, ריסוס עדין במיוחד, לחץ אירוסול נמוך המתאים במיוחד לתינוקות מגיל אפס.

סטרימר בייבי - אותו תרסיס טבעי ועדין לאף על בסיס מי ים, לניקוי הגייני ומניעת יובש של מערות האף, בהתאמה מושלמת לרקמות העדינות של התינוק, לשמירה על בריאותו ועל נשימה חופשית ויעילה.

סטרימר

תרסיס סטרימר בייבי היפרטוני

תרסיס טבעי ועדין לאף על בסיס מי ים.

סטרימר בייבי בריכוז היפרטוני - מסייע בהפגת גודש האף ע"י יצירת מפל ריכוזים המשחרר נוזלים מריריות האף ומפחית את הגודש. סטרימר בייבי היפרטוני הינו מפחית גודש טבעי. עשיר ביוני נחושת המסייעים לאף סתום ולמניעת דלקת.

סטרימר

תרסיס סטרימר היפרטוני

תרסיס טבעי ועדין לאף על בסיס מי ים.

סטרימר בריכוז היפרטוני - מסייע בהפגת גודש האף ע"י יצירת מפל ריכוזים המשחרר נוזלים מריריות האף ומפחית את הגודש. סטרימר היפרטוני הינו מפחית גודש טבעי. עשיר ביוני נחושת המסייעים לאף סתום ולמניעת דלקת.

סטרימר היפרטוני - להקלה בנזלת, ניקוי הגייני ולחלוח מערות האף.

Anti Leg Cramps

הקץ להתכווצויות שרירים ברגליים בזמן השינה Anti Leg Cramps

במבחן התוצאה – אנטי לג קרמפס – פותר את הבעיה!

יתרונות ייחודיים: פיתוח מקורי של מוצר יחיד בשוק המותווה לתופעה שממנה סובלת אוכלוסיה גדולה. מוצר שעומד במבחן התוצאה, השפעה מיידית כבר מהלילה הראשון. מאחורי המוצר מחקרים קליניים מבוססים וניסיון יעילות של שנים. מכיל מלח מגנזיום ייחודי מים המלח. תוסף תזונה – לא תרופה.

CleanEars

Clean Ears תכשיר לסילוק שעוות האוזן, משחררים את הפקק מהאוזן

מיועד בעיקר לסובלים משעוות יתר באוזן

"קלין אירס" הינו תרסיס לאוזן המשלב המסת שעוות האוזן וסילוקה ע"י שטיפה עדינה.

"קלין אירס" הינו אביזר רפואי מתקדם המבוסס על תערובת שמנים, שמן מינראלי (פרפין), ופיטוסקוולאן – המופק משמן זית ושמן מנטה, תערובת שמנים ייחודית זו, היא בעלת מבנה כימי דומה לזה של שעוות האוזן. בעת פעולת ריסוס ה"קלין אירס" לתעלת האוזן, מתערבב החומר הפעיל שבתכשיר עם שעוות האוזן, יוצר לחץ קינטי המביא לדילול וריכוך השעווה שהופכת נוזלית עד שניתן לסלקה בקלות.

DryEars

Dry Ears: איך נפטרים מרטיבות ומים באוזניים אחרי רחצה

תרסיס אוזן מהפכני Dry Ears ש"מעיף" את המים מהאוזניים בתוך שניות ומונע דלקות וכאבי אוזניים

DryEars הינו תכשיר עזר המיועד לייבוש וסילוק מים מהאוזן. בעזרת Dry Ears ניתן להקל על אי נוחות באוזן כתוצאה ממים הכלואים בתוכה ולמנוע תופעות מזיקות, כגון זיהומים חיידקיים או פטרייתיים וכאב. Dry Ears משלב נוסחה ייחודית במכשיר ספריי חדשני. לאחרונה פורסם כי רופאי אף אוזן וגרון מתנגדים נחרצות לשימוש בקיסמי אוזניים לייבוש המים באוזן. הרופאים מצביעים על הנזקים הרבים העשויים להיגרם באוזן ובהם ניקוב עור התוף, פגיעה ברקמת תעלת האוזן או היתקעות חלקי הקיסם בתוך האוזן.

אל-סנור

אל-סנור - הקץ לנחירות!

תרסיס למניעת נחירות ללילות שקטים יותר

אל-סנור הינו תרסיס-לוע ייחודי המיועד להפחתת/מניעת נחירות ובכך לשפר את איכות החיים.אל-סנור, מבטיח יעילות בהפסקת הנחירות וזרימת אוויר חופשי בחלקו האחורי של הגרון.אל-סנור הינו פיתוח מקורי של חברת "נוה-פארמה" המבוסס על מחקרים רפואיים שפורסמו לאחרונה שגילו ואפיינו את הסיבה להיווצרות הנחירות.אל-סנור הינו התכשיר הראשון המיישם את התגליות המדעיות תוך שמטפל ביעילות בסיבות הגורמות לתופעת הנחירות ומונע היווצרותם.

No Dol

No Dol: קרם לשימוש במצבים של כאבים ודלקות מפרקים על בסיס גלוקוזאמין, ארניקה ו-MSM

No Dol הינו בעל השפעה מהירה בטיפול בכאבים

No Dol נחשב למוצר מוביל באירופה וזוכה להמלצות אורטופדים ופיזיוטרפסטים. הינו תכשיר המיועד למריחה על המפרקים הכואבים בגוף. בעל ספיגה טופיקלית יעילה ומהירה המשפר את תנועתיות המפרק. מיועד לסובלים משחיקת סחוסים ומדלקות ראומטיות.

No Dol לטיפול יעיל ומהיר בכאבי פרקים וכאבים ראומאטים. לשיפור התנועה באופן כמעט מיידי. נוח ונעים לשימוש ללא תופעות לוואי.

SalinaGel

SalinaGel ג'ל לחות למריחה בתוך הנחיריים לטיפול במצבי יובש, גודש ואלרגיה

שומר על לחות האף לאורך זמן ומונע יובש ונגעים בדרכי האף הנגרמים מהחשיפה היומית לשינויים במזג האוויר, אלרגיות והצטננות

סלינהג'ל הינו תכשיר ייחודי המשמש להקלה ביובש באף ולריכוך חלל האף במקרים אלו. מרכיבי לחות ייחודיים תורמים לתחושת לחות נעימה הנמשכת לאורך זמן, ללא חשש מתופעות לוואי. ריכוז מלחים איזוטוני (בדומה לריכוז הפיסיולוגי) משמר את תאי הרירית באף ומגן עליהם מפגיעה נוספת.

OticGuard

אוטיקגארד - להקלה בבעיות אוזניים נפוצות

אוטיקגארד מיועד להקלה בתופעות נפוצות אלו ובהן זיהומים, כאבי אוזן, הצטברות שעווה, גרד וגירוי באוזן.

אוטיקגארד – פותח במיוחד לשימוש כעזרה ראשונה לבעיות אוזניים נפוצות.

אוטיקגארד משלב תערובות שמנים ותמציות צמחים טבעיים הידועים בתכונותיהם הרפואיות בטיפול בזיהומים ופגיעות בעור והחשת ריפויים.

אוטיקגארד הינו תכשיר טבעי לחלוטין, אביזר רפואי (אמ"ר), אינו תרופה ומשמש עזרה ראשונה סימפטומטית לתופעות הנפוצות שתוארו.

Soreless Throat

תרסיס סורלס

Soreless Throat - הנו תרסיס להקלה על דלקת וכאבי גרון למשך הלילה

Soreless Throat מורכב מתערובת שמנים צמחיים בעלי תכונות רפואיות ידועות ומוכחות ליכולתן לאלחש כאבים, למנוע התפתחות זיהומים, לכווץ ריריות נפוחות וליצור שכבת מגן מגנה ומרפאה על הגרון המגורה.

לתערובת השמנים הפועלת בסינרגיה, ייחודיות בכך שעקב המבנה השומני שאינו נשטף בקלות, מצפה את האזור הבעייתי בגרון למספר שעות ולכן יכולה להביא מזור לכאבים ודלקת בגרון במשך הלילה וזהו יתרונו הגדול של התכשיר.

ElectroRice

Electrorice תכשיר טבעי יעיל ובטוח לשימוש בעת שלשול וסכנת התייבשות

עזרה ראשונה ומהירה במצבי שלשול וסכנת התייבשות. תכשיר חובה בכל ביית ולכל מטייל.

אלקטרורייס ארוז באריזת TO GO קלה ונוחה ולא בבקבוקי נוזלים שבירים נוזלים ומסורבלים, כך שניתן להמליץ עליו לכל נוסע ומטייל בארץ ובחו"ל. אלקטרורייס – בטעם תות או לימון שילדים אוהבים, ניתן לערבב בתחליפי חלב אם.

Ear Planes Plus

Ear Planes Plus טיסה ללא כאבי אוזניים

אטמי אוזניים מיוחדים לטיסה המונעים לחץ וכאב באוזניים!

Ear Planes Plus - הינם אטמי אוזניים ייחודיים עשויים מסיליקון גמיש ורך, הפועלים לוויסות הלחץ על עור התוף ומניעת כאבים ולחץ באוזניים בהמראות, נחיתות ובמשך הטיסה בכלל.

אטמי האוזניים, בעלי פטנט ישראלי, מתאימים גם לטיולים ונסיעות באזורים הרריים ומאפשרים הנאה ותחושה חלקה ללא תחושה לוחצת באוזניים בעליות ובירידות.

Ear Planes Plus - מיועדים לשימוש רב פעמי.

OptiMist

אופטימיסט - OptiMist

המהפכה בטיפול בבעיות עיניים נפוצות.

אופטימיסט - הנו תרסיס לעיניים על בסיס טבעי המבוסס על פורמולה צמחית ייחודית המסייעת להקלה במצבי דלקת, אלרגיה, צריבה,גרד,דמע, יובש,אודם,עייפות ואי נוחות בעיניים.

Infected Eye

Infected Eye

לשימוש במצבי בדלקת, אדמומיות או גירוי חזק בעין.

נוסחה טבעית המבוססת על תמציות טהורות מפרחי קמומיל ויופרזיה (Chamomile & Euphrasia).
פרחי הקמומיל והיופרזיה ידועים בתכונות החיטוי ריפוי וההרגעה של העין שנים רבות. שילוב תמציות בתכשיר מסייע בטיפול בדלקת גירוי ואודם בעיניים.

Irritated Eye

Irritated Eye

לשימוש במצבי אלרגיה והקלה בתחושת גרד ואי נוחות בעין.

לאלרגנים כמו פולן או אבק.
נוסחה טבעית המבוססת על תערובת של קלנדולה והממליס.
תמצית ההממליס הטבעית, מחטאה ומרגיעה. הקלנדולה, ידועה כמזרזת את תהליך הריפוי. שילוב שני המרכיבים הטבעיים מביא להקלה מיידית והפסקת הגירוי והרגעת העין.

DryEars

Dry Eye

לטיפול ביובש בעין ותחושת אי נוחות או עייפות.

נוסחה טבעית המבוססת על תערובת של חומצה היאלורונית ותמצית אלו-ורה. חומצה היאלורונית ידועה כלובריקנט טבעי ובעלת תכונות ויסקו-אלסטיות (viscoelastic) מופלאות המשמרות את הלחות הטבעית בעין תוך יצירת פילם המכסה את גלגל העין במרכיב לחות והגנה.

המומחים למגנזיום
לקבלת דוגמית לחץ כאן שירות לקוחות 1-700-503-503
Subscribe to me on YouTube Subscribe to me on YouTube