האם ידעתם שבתרסיס האף שלכם יש חומרים משמרים ומה הנזקים או תופעות הלוואי שלהם

מי מאיתנו לא השתמש בתרסיסי אף, כאשר נוצר גודש שמוביל לאף סתום? כמה לחיצות והנחיריים יפתחו. אמנם השימוש בתרסיסי אף הוא נפוץ יותר בתקופת החורף, אך במקרים רבים ואף על פי שלא קר בקיץ, אנשים רבים עושים שימוש בתרסיסים אלו גם בתקופות החמות של השנה. תרסיסי אף הפכו למעין תרופת פלא בכל פעם שסימני גודש מרימים את ראשם.

צינון, אסטמה, דלקות, אלרגיות – כל אלו הם רק חלק מהמקרים בהם רצים לפתרון הקסם של תרסיסי האף. הבעיה מתחילה כאשר בוחרים בתרסיסים אשר מכילים בתוכם אלמנטים שונים, שאולי עוזרים באופן נקודתי בתופעת הנזלת, אך מביאים עמם שלל תופעות לוואי כאלו ואחרות.

הידעתם?

כי בחלק מתרסיסי האף אשר נמצאים על המדפים ברשתות הפארם השונות, ניתן קיימים חומרים משמרים? האם ידעתם שתופעות לוואי כמו התמכרות לתרסיס, או שימוש מוגבר בו יכולים דווקא להביא למצב בו האפקט הוא הפוך, ולהחמרה בבעיה?
בתרסיסים שונים אפשר למצוא תופעות לוואי שונות. כאבי ראש והפרעות בשינה בהחלט עשויות להיות חלק מהתופעות אותם חשים המשתמשים, כמו גם רעד ותשישות במהלך היום. חשוב להקפיד בחלק מהתרסיסים השונים, להשתמש בהם לכמות זמן מוגבלת בלבד. כך נוצר מצב שגם אם הבעיה עוד לא חלפה, צריך להפסיק את השימוש בתרסיס לאחר מספר ימים.

מה האלטרנטיבה?

אם כך, כאשר אתם מתחילים להתלבט בין התרסיסים השונים לאף, כדאי מאוד שתקחו בחשבון אלמנט אחד ספציפי. טבעיות. עשו שימוש בתרסיס אף טבעי, כזה שמתאים גם למבוגרים וגם לילדים. כזה שיביא למצב אופטימלי בו תחושו הקלה משמעותית בנזלת, ואף יעזור במניעת דלקות. אנחנו ממליצים על "סינוספא". סינוספא הוא תרסיס טבעי, אשר בהתזתו יוצר התרסיס מפל ריכוזים שמשחרר את הנוזלים שהצטברו בריריות. בזכות פעולה זו, ניתן יהיה להרגיש הקלה משמעותית שתפיג את הגודש. ל"סינוספא" יתרונות רבים, החל מהעובדה כי הוא עשיר ביוני נחושת אשר מסייעים למניעת דלקת, וכלה בכך שהוא תרסיס טבעי, שאינו מכיל חומרים משמרים וככזה ניתן להשתמש בו לאורך זמן מבלי חשש, כי הוא יבצע את האפקט ההפוך בהחמרת הבעיה. יתרונות אלו, הופכים אותו לתרסיס ראוי ביותר וכזה אשר מספק פתרון אמיתי ואיכותי לבעיית הגודש באף.

דילוג לתוכן