לנשום לרווחה – מעולם לא היה כל כך קל!

הסנפת מי ים – הפתרון המושלם שמנצח בקלות את האלרגיות והזיהומים במערכת הנשימה. לנשום לרווחה – מעולם לא היה כל כך קל!

סובלים מאף סתום, אלרגיות וזיהומים בדרכי הנשימה? הסנפת מי ים- הרגל קטן שיעשה פלאים למערכת הנשימה שלכם. שטיפה יום- יומית של האף בתרסיס מי ים ואתם חוזרים במהרה לנשום לרווחה. אז איך לכל השדים והרוחות מגיעות האלרגיות וכיצד מונע התרסיס קשיי נשימה?

כולם יודעים שהאף למעשה, משמש כחיץ בין גופנו ובין הסביבה החיצונית. זו הסיבה שהאף והמבנים הסמוכים לו חייבים להציב "אבטחה" קבועה שתמנע חדירת מזהמים, אלרגנים וגופים זרים (כגון חרקים) אל מערכת הנשימה. מערכת ההגנה של האף כוללת שערות, המסננות חלקיקים הנישאים באוויר ומונעות מהם להגיע לריאות, קרום רירי דביק שתפקידו ללכוד את הפולשים וכלי דם שתפקידם לחמם את האוויר הנכנס לגופנו כך שיגיע לטמפרטורת הגוף הראויה.

מרצים בכנס "שבוע המודעות הלאומי לאלרגיה", שנערך באנגליה, טוענים שבשנים האחרונות, כתוצאה מתהליכים כמו זיהום האוויר, זיהום הסביבה והתחממות כדור הארץ, נחלשת יכולת ההגנה הטבעית בגופנו. לכן, בשנים האחרונות, ניכרת עלייה משמעותית בתחלואה במחלות דרכי הנשימה ובהתקפי האלרגיה, שעל פי ארגון הבריאות העולמי, מגבירים את הסבירות להתפתחות התקפי אסטמה.

המרצים טוענים כי שטיפה יום יומית של האף בתרסיס מי ים, עשויה למנוע מאלרגנים ומזהמים (כמו וירוסים, חיידקים, אבק וכו') מלהתנחל בדרכי הנשימה ומערות האף. יותר מכך, היא אף עשויה להפחית את התחלואה, את מקרי האלרגיה ואת הסימפטומים המעיקים של שיעול, קשיי נשימה וגודש באף. ד"ר מיוריאל סימונס, הלגלוג מומחה מאנגליה, טוען כי בדיוק כפי שאנו רוחצים ידיים, כשמירה בסיסית על היגיינה לפני שאנו מכניסים מזון לגופנו, כך עלינו לשטוף גם את האף. בנוסף, הוא מדגיש את יתרונותיהם של מי הים, כתכשיר שטיפה טבעי המכיל אלמנטים חשובים לשמירה על המערכת החיסונית.

בישראל, תרסיס ה- Mermaid המומלץ ע"י רופאי א.א.ג ורופאי הילדים זוכה להצלחה רבה. זאת הודות למיקרוספריי, טכנולוגיית הריסוס המתקדמת המתאימה גם לתינוקות מיום היוולדם. בנוסף, תכשיר זה טבעי לחלוטין. הוא עשיר ביסודות קורט אוליגותראפיים ואינו מכיל חומרים משמרים, הגורמים גם הם לאלרגיות כאלו ואחרות. התרסיס מנקה ומאזן את מערכת ההגנה שבמערות האף, בעדינות וביעילות. הוא משחרר אף גדוש וסתום ומונע את הצטברות הנזלת וירידתה לגרון. אז למה אתם מחכים?! היכנסו לקישור, הזמינו את התרסיס והתחילו לנשום לרווחה 

דילוג לתוכן