סובלים משלשולים ומהתייבשויות?

ElectroRice הטיפול הטבעי הבטוח למבוגרים, לילדים ולתינוקות, שיעצור את השלשולים ויהפוך את החיים שלכם לתותים!

צמודים לשירותים? לא זזים מהבית בלי תרופות שיעניקו לכם קצת שקט מכאבי הבטן, החלושה והתייבשויות שלכם או של הילדים? ElectroRice תוסף התזונה האיכותי, בטעם תות, המטפל בשלשולים באופן טבעי ומונע התייבשויות!

בשנים האחרונות ההמלצה הרפואית לטיפול בשלשול אומרת להימנע מתרופות "עוצרות שלשול", העשויות לגרום להתייבשויות מסוכנות, ולהקפיד על שתיה מרובה ועל אכילת אורז. ElectroRice תוסף התזונה הייחודי שפתחה נוה פארמה הינו תוסף תזונה יעיל, בטעם האהוב על תינוקות וילדים, המבוסס על אורז ואלקטרוליטים חשובים, העונה במדויק על המלצה זו.

איך זה עובד ואיך פותח תוסף התזונה הנהדר?

הכול התחיל בתגלית המדעית שהצילה מיליון ילדים מהתייבשות חמורה ומוות:
בעת מגפת הכולרה העולמית, בשנת 1974, מיליון ילדים באפריקה ובהודו מתו מהתייבשות. תגלית פורצת דרך העלתה, שבעת שלשול מתקיים מנגנון ה-.co-transport coupling מדובר במנגנון ספיגה מיוחד המונע התייבשות כתוצאה מספיגת נתרן, גלוקוז ומים, רק כאשר הנתרן והגלוקוז מצויים ביחס מאוד ספציפי. גילוי זה הוגדר בשנת 1977, בעיתון המדעי החשוב "NATURE", כתגלית הרפואית החשובה ביותר במאה העשרים.

לפי מנגנון זה, פותחה על-ידי ארגון הבריאות העולמי (WHO), נוסחת תכשיר לטיפול בשלשול ובהתייבשות, אשר לפיה הפיקו כל חברות התרופות הגדולות תכשירים. אולם, עקב ריכוז הנתרן הגדול בתכשירים, טעמם היה מלוח. התוצאה- ילדים ותינוקות סרבו לשתות את התמיסות, ההורים החרדים שטעמו את התכשיר והבינו שאין סיכוי שהעולל שלהם ייטול אותו, הוסיפו סוכר או תרכיזים ממותקים, גרמו להפרת איזון המלחים ובעקבותיה להחמרה במצב הילד, להגברת השלשול ולהתייבשות.

התשובה: נוה פארמה מציגה את הפתרון המושלם – המעדן האהוב על תינוקות וילדים:
מדעני החברה פיתחו תכשיר המבוסס על אבקת אורז טחון המיטיבה באופן טבעי בזמן השלשול. שכן, באורז ישנה כמות גדולה של עמילן שמתפרקת בגוף לגלוקוז. לכן, בעת ההכנה, במקום הגלוקוז הוסף ממתיק חדיש- תמצית בטעם תות שדה ההופכת את התכשיר למעדן יעיל ובטוח. האבקה נארזת באריזת TO GO, נוחה, המתאימה להכנת כוס משקה. ה-דרך האידיאלית לשמירה על העיקול למטיילים או להורים היכולים להצטייד בשקיות אבקה, בנפח מינימלי, גם בערכות העזרה ראשונה. 5 – 3 שקיות ליום וכבר תרגישו הקלה משמעותית עד לעצירת השלשול. ElectroRice באישור משרד הבריאות, משווק בכל בתי המרקחת, ללא מרשם רופא. קליק אחד והחיים שלכם תותים ללא שלשולים וללא התייבשויות »»

דילוג לתוכן