קשקשת בתינוקות

baby_cradle
התינוק היפהפה שלך מכוסה בקשקשים צהובים?

אל תתנו לקשקשים להרוס לכם את התמונות 🙂

קשקשת בתינוקות וילדים כל הגורמים והפתרונות שינקו לכם את העריסה.

"סבוריאה של הילוד" כך נקראת התופעה של קליפות צהובות המופיעות על קרקפת התינוק. קליפה שמנונית, מחוספסת ומכוערת המופיעה לעיתים גם מאחורי האוזן או סביב הגבות והעפעפיים. מה הם הגורמים לתופעה ומה עושים כדי להביא לקיצה?! הכול בכתבה הבאה!

"סבוריאה של הילוד" היא בעצם דלקת עור בתינוקות. הגורמים לדלקת הם בדרך כלל חוסר איזון או פעילות יתר של בלוטות החלב בעור העדין של התינוק, הנובעים כנראה מהימצאותם של ההורמונים של האם, במחזור הדם של התינוק. תינוקות רבים חווים תסמינים קלים של התופעה במהלך שלושת- ששת החודשים הראשונים בחייהם. תסמינים כגון כתמי עור צהובים ושמנוניים וקשקשים באזור הקרקפת. במקרים אחרים, שכבה עבה של קשקשת עשויה לכסות את כל הקרקפת ובמקרים נוספים הקשקשת תהיה מלווה בפריחה ואדמומיות קלה שתופיע על הגבות, על האף, הצוואר, מאחורי האוזניים או בבית השחי של התינוק.

אז איך תנצחו את הקשקשת?! הנה כמה טיפים שיסלקו את הכתמים הצהובים מהתמונה ובמהרה!

  1. רחצו את קרקפת התינוק על בסיס יום-יומי עם שמפו מיוחד לתינוקות. לאחר החפיפה, הברישו בעדינות את הקשקשים החוצה עם מברשת רכה.
  2. הקשקשים מסרבים לרדת? רככו את הקשקשים, על ידי שפשוף עדין וקל עם שמן תינוקות, שמן זית או שמן צמחי. השאירו את השמן על ראש התינוק למשך הלילה על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר.
  3. במידה ומדובר בפריחה- היוועצו ברופא/ת המשפחה למרשם תרופה לניקוי הפריחה.
  4. השתמשו בתכשירים- קרמים ותרסיסים מיוחדים המיועדים להורדת הקשקשים.
2cradle

אנו ממליצים על התרסיס CRADLE CAP CLEANSER של חברת נווה פארמה. תכשיר  להסרה מידית של הקליפה הצהובה מקרקפת התינוק. תרסיס טבעי המורכב מתמצית ייחודית של שמן זית, המסלק את הקליפות המטרידות בקלות וביעילות. ריסוס אחד מספר דקות לפני הרחצה, בשילוב עיסוי קל של הקרקפת והקליפה נשטפת מעצמה בזמן הרחצה, ללא צורך בגירוד או בקילוף, העשויים לפצוע את התינוק. כך עור הקרקפת והפנים של תינוקכם נשאר חלק ובריא והילד יוצא מהמקלחת עם ריח תינוקי, נעים וממכר של ניקיון. CRADLE CAP CLEANSER מכיל רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומר משמר ומשווק בכל בתי המרקחת, בתי הטבע ורשתות הפארמה והטבע. לפרטים נוספים על התרסיס ומחירים נוחים במיוחד היכנסו לקישור עכשיו»

דילוג לתוכן