טינטון באוזניים כיצד להימנע ודרכים לטפל ולהקל

רובנו נתקלנו לפחות פעם אחת בתופעה הלא נעימה, בה פתאום במהלך היום ובלי שום הכנות מיוחדות, אנו מתחילים לשמוע מעין צפצוף מציק באוזניים, ומיד לאחריו תחושת אי נוחות באותה האוזן. בעוד מקרים אלו הם נקודתיים ואותה תחושת אי נעימות חולפת לאחר זמן קצר, קיימות תופעות אחרות אשר מלוות אותנו למשך זמן ארוך יותר, ואף מביאות לירידה משמעותית באיכות השמיעה.

בדומה לאותו צפצוף לא נעים, גם בעקבות מחלה או צינון קשה, יכול אדם להרגיש כי האוזניים שלו סתומות ולחשוב כי יש ירידה דרסטית בשמיעתו. גם פקק באוזן כמובן גורם לתחושה לא נעימה זאת, אך מקרים אלו, גם הם נקודתיים, ולאחר שיעבור זעם הצינון, או שהאוזן תעבור ניקיון, תחושת הסתימה תעבור. יחד עם זאת, קיים מצב אמיתי עם השפעות לאורך זמן, של ירידה באיכות השמיעה, שבו יש צורך לטפל ולשים לב אליו. ליקוי שמיעה הוא הליקוי הנפוץ ביותר בקרב האוכלוסייה. תאי החישה שבאוזן מתנוונים עם הזמן, והשפעות כמו חשיפה לרעש במשך זמן רב, יכולות בהחלט לפגוע באותם תאי חישה ולגרום לטינטון.
איך שלא נסתכל על זה, כמעט כולם נחשפים במהלך היום לרעשים מעל עוצמת הרעש המקובלת, שאינה חורגת מהנורמה. חיילים בצבא, מוזיקאים, אנשים אשר עובדים בסביבת מכונות מכניות, או אפילו אנשים הנמצאים בקרבת המקום בו מתבצעות עבודות עם רעש רב. כל אלה חשופים עוד יותר לנזקים למנגנון השמיעה. אליהם צריך להוסיף עוד אין ספור אזרחים, שעושים שימוש באוזניות על מנת לשמוע את המוזיקה מהמכשיר הסלולארי שלהם בעוצמה גבוהה במיוחד. בין אם זה בהליכה, נסיעה ברכבת, באוטובוס, או באימון בחדר הכושר. ברגע שהאוזניות צמודות לאוזן ומפיקות צלילים בעוצמה גבוהה, כך גוברים הסיכויים לסבול מליקוי בשמיעה בטווח הארוך.

איך ניתן לטפל ולהקל?

אנו ממליצים על שימוש בתוסף תזונה ייחודי בשם Magnox Audiogurd, אשר יכול להביא להקלה משמעותית ואף הגנה על האוזן מפני רעש חזק מתמשך. התוסף מכיל בתוכו תערובת של מגנזיום, אבץ ויטמין b-6 ואלמנטים נוספים, אשר חיוניים להפעלת מנגנון השמיעה. Magnox Audiogurd שומרת על תקינות בריאות אברי השמע, ועשויה למנוע החמרה בטנטון ואבדן שמיעה. התוסף פותח לאחר מחקרים ארוכים, והשימוש בו (כ-פעמיים ביום) מומלץ מאוד לאנשים אשר מבלים זמן רב מהיום שלהם בסביבה רועשת במיוחד או לסובלים מטנטון באוזניים המעוניינים להקל על התופעה.

דילוג לתוכן