סובלת מתסמונת קדם וסת קשה? אולי חסר לך מגנזיום

לא נכליל ונאמר שכל הנשים סובלות מתסמונת קדם וסת קשה, אך ללא ספק, אחוז ניכר מאוכלוסיית הנשים בארץ ובעולם חווה את תסמונת קדם הווסת בצורה קשה ולא נעימה.

במהלך הימים המוקדמים לווסת מתרחש שינוי בגוף האישה. לעומת נשים שתקופה זו עוברת עבורן יחסית בקלות, ישנן נשים רבות, אשר לא נהנות מהפריבילגיה הזו, וביחד עם המחזור החודשי, הן סובלות מתופעות שונות אשר יכולות לתסכל ולפגוע קשות באיכות החיים. תופעות כמו מתח, חוסר סבלנות משווע, תחושת גודש לא נעימה בחזה, חוסר סבלנות ותיאבון מוגבר. שלעתים מביא עמו תחושת דיכאון של אכילה מרובה. כל אלה, יוצרים מעין מעגל של תחושות קשות, שנשים רבות היו מעדיפות להימנע מהן. תוסיפו לכך את הכאבים הכרוכים בקבלת הוסת, ותקבלו תקופה נוראית שרק מחכים שהיא תחלוף כבר.

איך שוברים את המעגל?

אם כן, אם אישה סובלת מתסמונת קדם וסת קשה, וכבר למדה להכיר את הגוף וההתנהגות שלה בתקופה הזאת, אפשר וכדאי להקדים תרופה למכה.
על מנת למזער את הנזקים, לשפר את התחושה ולנטרל את הקושי שמביאה עמה תסמונת קדם הוסת, יש לשאול שאלה אחת. האם חסר לאותה אישה מגנזיום? אולי תופתעו לגלות, כיצד המינרל המיוחד הזה, יכול לשפר את חייכן. כמו בתחומים רבים בהם המגנזיום תופס תפקידים חשובים מאוד בתפקוד גוף האדם, כך גם לנשים אשר סובלות מתסמונת קדם וסת קשה, יכול המגנזיום לסייע רבות ולהביא להקלה משמעותית בתסמינים הקדם ווסתיים.
המגנזיום כאמור הוא מינרל החיוני מאוד לגוף. כאשר ישנו מחסור ניכר במגנזיום בגופנו, לאור תזונה חסרה ובעיקר לאור חסרונות במי השתייה שלנו. נוצרות תופעות שונות המפריעות לאורך החיים התקין ובמקרים מסוימים אף מסכנים את חיינו. כאשר ישנו מחסור משמעותי במגנזיום, גם התסמינים הקדם ווסתיים יכולים להחמיר משמעותית. לכן יש לפעול להגדלת כמות המגנזיום בגופנו ובכך לשפר תפקודים חיוניים.
המומחים של נוה פארמה ממליצים על תוסף התזונה Magnox Lady, אשר נועד במיוחד לנשים בתקופות החיים השונות. השילוב הייחודי של מלחי המגנזיום עם וויטמינים שונים מגבירים את ספיגתו בגוף האישה ובכך הוא מסייע בהקלה על תופעות כמו תסמונת קדם וסת קשה. התוסף מכיל מגנזיום, אבץ וויטמינים שונים, וצריכתו לאורך זמן מעלה את רמת המגנזיום בגוף. וכאשר רמת המגנזיום בגוף גבוהה מספיק, תופעות ותסמינים לא נעימים הולכות ופוחתות, ביניהם גם התסמונת הקדם וסתית הקשה.

דילוג לתוכן