10 דברים טובים שיקרו לכם בעוד 10 שנים אם תתחילו לקחת עכשיו מגנזיום!

מגנזיום- הוא אחד המרכיבים הבסיסיים ביותר בגופנו שהמחסור בו משפיע ישירות על בריאותנו ועל איכות חיינו,

וצריכתו עשויה לחולל פלאים באורח חיינו לאורך שנים.
אז מה תרוויחו ב-10 השנים הבאות מנטילה של כמוסת מגנזיום אחת בכל ערב?

  1. להישאר בכושר, להיות נמרצים ואנרגטיים ולהרגיש צעירים וחסונים. המגנזיום, מסייע בהעברת הסוכר בדם לשרירים, מגביר את פעילות השרירים ומונע כאבים, עוויתות ופציעות על ידי פרוק חומצת החלב שבשרירים. כך הוא שומר על תפקוד תקין של השרירים ומגביר את החוסן הגופני שלנו לאורך זמן .
  2. להישמר מאוסטאופורוזיס. צריכת מגנזיום בכמות הנכונה מונעת אוסטאופורוזיס במיוחד בקרב נשים הקרובות לגיל המעבר. זאת, היות והמגנזיום מסייע בספיגת הסידן בגוף ולכן גם השיניים והעצמות שלנו נשמרות חזקות יותר לאורך זמן.
  3. להימנע ממחלות לב. רמה נאותה של מגנזיום בגוף יכולה בקלות למנוע מחלות לב נפוצות כמו חסימת עורקים והתקפי לב.
  4. תיהנו מעור רגליים נהדר. צריכה של מגנזיום לאורך זמן מפחיתה כאבי רגליים ומרפאה סדקים בעקבים.
  5. שיכחו ממיגרנות. מחקרים מראים כי צריכת מזונות עשירים במגנזיום ושמירה על רמת מגנזיום מאוזנת בגוף מורידה משמעותית את תופעת המיגרנות.
  6. תיהנו מחיים מאושרים יותר. שכן, מגנזיום משחק תפקיד חשוב בתפקוד המוח ובקביעת מצב הרוח. מחקרים מראים כי צריכת מגנזיום לאורך זמן מסייעת בהפחתת הסימפטומים של דיכאון.
  7. תיהנו מחניכיים ושיניים בריאות יותר. רמה מאוזנת של מגנזיום בגוף מסייעת בהקלה בכאבי שיניים, מקטינה את החורים הנוצרים בשיניים ומונעת דימומי חניכיים.
  8. שיכחו מאלרגיות בעור בתקופות מעבר. למגנזיום ישנה היכולת לטהר את שכבת האפידרמיס, לנקות את העור ולטפל באזורים אלרגניים יותר בעורנו.
  9. תיהנו מעור חלק יותר לאורך זמן. מגנזיום יעיל מאוד בהפחתת הקמטים והקווים העדינים הנחרשים בפנינו עם הגיל.
  10. שמרו על שיער בריא ומלא לאורך זמן. רמה מאוזנת של מגנזיום בגוף נלחמת בנשירת השיער, המתגברת עם הגיל, מפרקת את הצטברויות הסידן שבבסיס השערה, מחזקת את זקיקי השיער ושומרת על מראה שיער מלא, בריא, חיוני ומבריק.

אנחנו ממליצים על תוסף המגנזיום Magnox 520 מבית Naveh Pharma התוסף היעיל ביותר המעודד ספיגה תאית אופטימלית ללא תופעות לוואי.
לפרטים ומחירים מפתיעים שיצבעו את העתיד שלכם בוורוד »

דילוג לתוכן