נכנסת לחודש השמיני?

אל תגיעי ללידה מופתעת!

כדאי שתתכונני ללידה מראש עם הרשימה של כל הדברים שאת חייבת בחדר הלידה!
מחודש שמיני ואילך את עשויה ללדת בכל זמן נתון בשבועות, שלפני תאריך הלידה המשוער. מה לארוז ללידה?
ואילו דברים יקלו את שהותך בבית החולים לאחר הלידה?

הנה כל הטיפים והדברים הכי חשובים שכדאי שתארזי מראש בתיק לחדר הלידה:

  1. תעודות הזהות שלך ושל בן זוגך.
  2. כרטיס קופת חולים ותיק מעקב הריון.
  3. תכנית לידה ברורה ומפורטת. הכוללת את העדפותיך לטיפול בהליך הלידה. כמו העדפות לטיפול בזמן כאב.
  4. חלוק רחצה, כותנת לילה או שתיים, נעלי בית וגרביים. אין כמו הבגדים שלך שיגרמו לך להרגיש נח יותר במעמד כה מלחיץ. בחרי כותנת נוחה שאינה צמודה לגופך ולא אכפת לך ללכלך. כותנת ללא שרוולים או עם שרוולים קצרים ורפויים כך שיהיה נח למדוד לך לחץ דם בעת הצורך.
  5. קחי אתך כל מה שיעזור לך להרגיש בנח. בין אם זה הכרית האישית שלך, העטופה בציפית צבעונית שתבדיל את הכרית שלך משאר הכריות של בית החולים, בין אם זה מוזיקה טובה, משחק מרגיע או תמונה של מישהו שאת מאוד אוהבת. אם את הולכת לעשות ניתוח קיסרי הביאי עמך משהו טוב לקרוא או לצפות בו למקרה שההמתנה לניתוח תוארך מעבר למצופה.
  6. חטיפים! אחרי שעות ארוכות של לידה את עשויה להיות מאוד רעבה. אל תסתמכי רק על המזון של בית החולים. הביאי עמך את כל החטיפים והפינוקים שאת הכי אוהבת לאכול: פירות טריים או יבשים, אגוזים וחטיפים טעימים ומזינים.
  7. חזיות/ חזיות הנקה נוחות עם רפידות. בין אם את בוחרת להניק או שלא, עם בוא החלב שדייך עשויות להתנפח. חזייה טובה עם רפידות תספק לך נוחות ותסייע בספיגת הדליפות.
  8. טואלטיקה ותכשירים להרגעת העור באזור הניתוח. הביאי עמך מברשת שיניים, משחת שיניים, מברשת שיער, דאודורנט, שפתון, איפור, נייר טואלט רך, משככי כאבים וקומפרסים להרגעת העור. אנו ממליצים על MAGNOCARE – הקומפרסים המצוינים שלNAVEH PHARMA – קומפרסים עם 33% מגנזיום סולפאט וריכוז גובה של מלחי מגנזיום להרגעת העור באזור התפרים, הורדת הנפיחות ,הבצקות, הכאבים והקלה במצבי טחורים.

לפרטים נוספים ומחירים מיוחדים היכנסי עכשיו »

דילוג לתוכן