סובלים מנשירת שיער?

סובלים מנשירת שיער, קשקשים מטרידים, קרקפת מגרדת ושיער מאפיר?!

ייתכן שחסר לכם מגנזיום!

תופעת נשירת השיער, היא תופעה נפוצה מאוד בעולם. היא יכולה להיווצר כתוצאה מהגעתנו לגיל מסוים, מתזונה לא נכונה, לחצים ומעוד סיבות רבות ומגוונות. אבל כשהיא מלווה גם ביובש, קשקשים ושיער מאפיר- זה הזמן שתבדקו את רמות המגנזיום בגוף.

למגנזיום בגופנו תפקידים רבים וחשובים. חלקם כרוכים בקליטה ובהעברה של חומרים מזינים לעור, לעצמות ולמערכות נוספות בגופנו. כאשר גופנו סובל ממחסור במגנזיום, תפקודים שונים בגוף משתבשים ואנו עלולים לסבול ממחלות לב, סחרחורות, מיגרנות, עייפות, נשירת שיער ושיער מאפיר.

למעשה, מחקרים מראים כי הגורם המוביל לנשירת שיער בקרב גברים ונשים הוא מחסור במגנזיום.
איך זה קורה? אחד התסמינים של מחסור במגנזיום הוא היווצרות של משקעי סידן בקרקפת. משקעים הגורמים לדילול ואף להפסקת זרימת הדם לזקיק השערה,מה שמוביל ליובש, קשקשים ולנשירת שיער מופרזת.
רופאים טוענים כי רמת מגנזיום מאוזנת היא חיונית לשיער בריא, שכן, היא מסייעת למוסס את משקעי הסידן, מאפשרת זרימת דם טובה לזקיק השערה, נלחמת ביובש ובנשירת השיער, מנקה את השיער מבקטריות ומפגעים נוספים, מרגיעה את עור הקרקפת המגורה ומעודדת צמיחה מחודשת של השיער.

אפילו הכמות הקטנה ביותר של מחסור במגנזיום עשויה להשפיע על שיערכם לרעה, אומרים הרופאים.
השיער שלכם מאפיר כבר מגיל צעיר?! לא מדובר רק בגנטיקה. מחקרים ראשוניים מראים כי יש קשר בין מחסור במגנזיום לבין שיער מאפיר וכי מגנזיום בכמות מאוזנת בגוף שומרת על פיגמנט שיערכם ואפילו עשויה להפוך את השיער המאפיר לשיער מלא בצבע ובברק טבעי.

איך מטפלים במחסור? הנה מספר טיפים שיחזירו את שיערכם ואת גופכם לקו הבריאות.

  1. הקפידו על תזונה נכונה. בדרך כלל מזונות העשירים בסיבים תזונתיים עשירים גם במגנזיום. מדובר במאכלים כמו זרעי דלעת, שעועית שחורה, אורז חום, בננות, שוקולד מריר, תרד, מנגולד (עלי סלק), אגוזי קשיו, זרעי חמנייה, יוגורט, שקדים, אבוקדו ותאנים.
  2. עסו את השיער בשמנים עשירים במינרלים והמריצו את זרימת הדם לזקיק השערה.
  3. דיאטנים ממליצים להכניס לתפריט היומי תוספי מגנזיום שיגבירו את כושר ספיגת המגנזיום בגופכם. שכן, כמויות המגנזיום המגיעות מהמזון אותו אנו אוכלים אינן מספיקות!

אנו ממליצים על Magnox 520 מבית Naveh Pharma תוסף המגנזיום האיכותי ביותר שקיים המעודד ספיגה תאית אופטימלית ללא תופעות לוואי. לקבלת קופן הנחה »

דילוג לתוכן