5 טיפים לחיים נוחים בגיל המעבר

פתאום ממש חם. גם בימים חורפיים כשכולם מתחת לשמיכה ורועדים מקור- לך יש גלי חום וזיעה, ההורמונים משתוללים ואם לא הייתן מכירה את עצמך (ואת הגיל שלך) כבר מזמן היית חושבת שאת בהריון.

אך מאחר וזה לא בא בחשבון- כנראה שהגעתן לגיל המעבר. צוות המומחים של נווה פארמה עם טיפים מעולים למעבר קל ונוח לגיל המעבר.

  1. רופא טוב– בהריון היה לך רופא ליווי הריון, לילדים יש רופא ילדים ומה איתך? את צריכה רופא טוב שמכיר ומבין אותך. אחד או אחת שתוכלי לספר על כל התסמינים, החום, הבחילות- ועל הרופא לתת לך את הפתרון הטוב ביותר עבורך בהתאמה אישית. בקשי ממנו שילוב של תרופות, ויטמינים ורפואה אלטרנטיבית שתוכל להקל עליך את המעבר.
  2. זה הזמן לבדק בית פנימי! בדקי את איכות השינה שלך, כמה כוסות מים את שותה ביום, אילו מאכלים את אוכלת- הגוף שלך פועל על הדלק שאת מספקת לו- אם את לא מתדלקת ב"דלק" איכותי, הנסיעה שלך תהיה בהתאם. לכן, הקפידי על תזונה מאוזנת ומשקל תקין כי כידוע ככל שמתבגרים חילוף החומרים איטי יותר.
  3. אביזרים משלימים להופעה – אז התחילו הגלי חום ואת חושבת לעצמך, טוב- אפשר לסבול את זה שנה אבל זאת שנה שמרגישה כמו 20 שנים. אז במקום "לנזול" בכל מקום ולהפסיד אירועים משפחתיים כי הם בחוץ, פשוט תאמצי אביזרים משלימים וסופר שיקים כמו מטפחות רכות, מניפות צבעוניות ובעיקר הרבה גופיות וחולצות מאווררות.
  4. לקיחת תוספים כמגנזיום וסידן – אנחנו בחברה המודרנית, צורכים הרבה פחות מגנזיום מבעבר וככל שהגיל עולה וכושר הספיגה של המעי יורד- כך הגוף סופג פחות מגנזיום. ולכן, אנחנו ממליצים לקחת מולטי ויטמין הכולל סידן העוזר לשמירה על העצמות ומגנזיום הנחשב כ'מינראל החיים'- שיחד עוזרים להפחתת הסימפטומים הנפוצים של גיל המעבר. כדאי להשתמש בשני תכשירים נפרדים הניתנים במירווח ביניהם כדי להגביר את ספיגת המגנזיום והקלציום.
  5. סקס זה לא מילה גסה – אז הגעת לגיל המעבר.. זה רק אומר שחיי המין שלך יכולים להשתפר ובגדול! סביר להניח כי הילדים שלכם כבר בוגרים ויצאו מהבית ולבן זוגך ולכך יש יותר זמן פנוי- זה הזמן לנצל אותו! במידה ויש לך יובש נרתיקי, פני לרופא שלך ובקשי המלצה לחומר סיכה עם אסטרוגן.

לסיכום, גיל המעבר ממטיר עלינו הנשים אין ספור "מתנות" כמו ירידה בצפיפות העצם, עודף שומנים בדם, הפרעות בקצב הלב, גלי חום, נדודי שינה, עייפות, מתח, חולשה, התכווצויות שרירים ועוד- אין צורך שתמנעי מפעילויות ואירועים ואין צורך לסבול. את יכולה לטפל בעצמך עם מלאי התכשירים הקיימים בכל בית מרקחת ופארם. מוזמנת לפנות אלינו להתייעצות

דילוג לתוכן