האם יש בשורה אמיתית לסובלות מתופעות גיל המעבר?

פורסם בידיעות אחרונות,  19.09.12
Magnox Lady החדש, תוסף מגנזיום, ויטמינים וצמחי מרפא, מכיל הרכב אידיאלי לנשים הסובלות מתופעות גיל המעבר, המבוסס על מולקולת המגנוקס, שהוכחה מחקרית כיעילה פי 3 מכל תוסף מגנזיום אחר

 

יהודית גל, 53, קרית אונו:

לאחרונה אני חווה תופעות שונות כמו גלי חום, עייפות, מתח, גם התכווצויות שרירים. הרופא שלי הציע לי טיפול הורמונלי. מאחר ואני חוששת מלקיחת הורמונים, רציתי לשאול האם קיים טיפול חלופי שיכול להקל על תופעות גיל המעבר?

ניצן פרימור, B Pharm:

יהודית שלום, לא סוד שנשים בגיל המעבר מועדות לשורה של תופעות כמו גלי חום, עייפות, מתח, חולשה, נדודי שינה והתכווצויות שרירים, ובנוסף תהליכים של ירידה בצפיפות העצם, עליה ברמות השומנים בדם ותסמינים נוספים.

עם זאת, יש דרכים יעילות להתמודד עם התופעות הללו בדרך הטבעית, ואחת הבולטות שבהן היא השלמת מגנזיום, שהוכח כיעיל בהפחתת סימפטומים אלו ובתופעות נוספות רבות האופייניות לגיל המעבר, כולל עלייה במשקל הקשורה באגירת נוזלים ועצבנות.

חוסר במגנזיום מחריף עם הגיל

חשוב להבין: ריכוז המגנזיום במזון במדינות המערב נמצא במגמת ירידה מתמדת, והצריכה היומית המומלצת של מגנזיום היא כ-400 מ"ג ליום. בבדיקה שנערכה בישראל בקרב צעירים וצעירות (בממוצע בני 30) בריאים, נמצא חוסר במגנזיום אצל 60% מהנבדקים. חוסר זה מחמיר עם הגיל עקב שינוי בהרגלי התזונה ושינוי בכושר הספיגה דרך המעי.

כמות יון המגנזיום בגוף אדם בוגר היא כ-24-20 גרם, כאשר רוב המגנזיום שבגופנו מצוי בתוך התאים ובעצמות, לכן בדיקת דם אינה אינדיקציה למצב המגנזיום בגוף. לאחרונה התברר כי חוסר במגנזיום הינו תופעה נפוצה מאוד בעולם המערבי והוא קשור בשכיחות יתר של תופעות גיל המעבר ותופעות נוספות כמו עייפות, חולשה, התכווצויות שרירים , התפתחות מחלות לב וסכרת וירידה בצפיפות העצם (אוסטאופורוסיס).

אצל נשים שעברו הריונות במהלך חייהן, החסר במגנזיום אף מוקצן, משום שהעובר צורך כמות גדולה של מגנזיום מהאם לצורך בניית השלד והתאים. לפיכך, כשנשים אלה מגיעות לגיל המעבר, תופעות הלוואי, כמו גלי חום וחוסר שקט מוקצנות.

לאור העובדה שאין כיום בדיקה זמינה ואמינה לרמת המגנזיום במחסני הגוף, תוספת מגנזיום לנשים בגיל המעבר – מהווה הכרח!

בעבודות קליניות שונות הודגמה תוספת מגנזיום כמקלה ומונעת תופעות גיל המעבר. נמצא כי מגנזיום, בשילוב עם מינרלים נוספים כמו אבץ, נמצא חיוני למטבוליזם התקין של העצמות, בעוד שחוסר במגנזיום ובמינרלים אחרים נמצא כרוך בירידה בצפיפות העצם.

בנוסף, נמצאים בספרות הרפואית תיאורי מקרה ומחקרים קליניים המדווחים על השפעה מיטיבה ומהירה של תוספת מגנזיום על תכיפות גלי החום בגיל המעבר ועוצמתם.

Magnox Lady החדש: יעיל פי 3

תוסף המגנזיום Magnox Lady הינו הרכב חדש ואידיאלי לנשים הסובלות מתופעות גיל המעבר. מדובר בטיפול טבעי ולא הורמונלי Magnox Lady מורכב מתרכובת MAGNOX הפטנטית, שעליונותה בספיגה והשפעה הוכחה במחקר המגנזיום בתל השומר. בנוסף, מכיל התכשיר ויטמיני B ו-D, תוספת אבץ, תמציות מצמח לאונורוס הטרו פילוס – צמח המאזן את המערכת ההורמונאלית הנשית (לכן מתאים לנשים בגיל המעבר). בנוסף, ללאונורוס השפעה מרגיעה כללית, הוא נוגד חרדה ולכן מצוין לנדודי שינה ולחוסר שקט ועצבנות.

Magnox Lady מכיל גם תמצית פסיפלורה – הידועה בהשפעתה המרגיעה ואף משמשת ברפואה הסינית כנוגדת דיכאון.

שימוש ב-Magnox Lady עשוי להביא להקלה בתופעות גיל המעבר ובהן גלי חום, נדודי שינה, הזעות לילה, חולשה והתכווצויות שרירים, הרגעה במצבי דיכאון, עצבנות וחרדה הקשורים לתופעות גיל המעבר.

תוסף Magnox Lady (יצרנית: נווה פארמה) מהווה המשך ישיר להצלחת תוספי המגנזיום מבוססי מולקולת "מגנוקס", שזוכים לביקושי שיא בשוק הישראלי, מאז הוכחו כיעילים פי 3 לגוף מכל תוסף מגנזיום אחר.

מינון מומלץ: כמוסה אחת בלילה לפני השינה.

מולקולת "מגנוקס" והספיגה התוך תאית

מגנזיום, המכונה גם "מינרל החיים", הינו אחד מ-4 המינרלים החשובים בגוף האדם: הוא משתתף, בין היתר, בתהליכי ייצור אנרגיה, פעילות שרירים תקינה ובניית עצם. נוכחותו בגוף בכמות מספקת היא קריטית, ויש לו חשיבות רבה במגוון תפקודים בריאותיים, כמו לחץ דם מאוזן, מניעת הפרעות בקצב הלב, שורת תופעות גיל המעבר בקרב נשים ועוד.

נכון, אפשר להשלים חוסרי מגנזיום על ידי אכילה נדיבה של מזונות כמו תרד מבושל, שוקולד ואגוזים אך נראה כי דרך מעשית יותר, היא נטילת תוסף מגנזיום. כאן נכנסת לתמונה מולקולת "מגנוקס". מחקר המגנזיום שנערך במכון הלב בבית החולים שיבא תל השומר, הוא היחיד שערך בדיקה השוואתית של ספיגת המגנזיום לתוך התא. המחקר קבע כי תוסף המגנזיום "מגנוקס", המכיל מולקולה פטנטית המבוססת על מגנזיום אוקסיד מונוהידראט, הנו יעיל יותר, מרוכז יותר ונספג בתאים כמעט פי 3 טוב יותר ממגנזיום ציטראט, שנחשב עד למחקר לתוסף המגנזיום המקובל ביותר.
רמת ספיגת מגנזיום: מגנוקס נספג פי 3 בגוף
Mumxim lady
ההמלצה המתבקשת: היזהרו מתחליפי מגנוקס למיניהם

בחני את עצמך: האם את זקוקה ל-Magnox Lady?

אם את בגיל המעבר וסובלת מאחת מהתופעות הבאות סביר ביותר שאת זקוקה להשלמת מגנזיום באמצעות תוסף Magnox Lady

  • גלי חום
  • עצבנות, עייפות, מתח, חולשה דיכאון
  • אוסטיאופורוזיס, ירידה בצפיפות העצם
  • עודף שומנים בדם, הפרעות בקצב הלב
  • התכווצויות שרירים
  • עלייה במשקל

 

דילוג לתוכן