עצירות? מגנוקס נוזלי משחרר

המומחים למגנזיום
קו הבריאות עם הרוקח ניצן פרימור, B Pharm
עצירות? מגנוקס נוזלי משחרר
פורסם בידיעות אחרונות, 19.09.12

לפחות עשרים אחוז מהאוכלוסיה סובלים מעצירות כרונית, המלווה לעתים בתופעות קשות כמו טחורים ודימומים. כף "מגנוקס נוזלי" מדי לילה מסוגלת להעלים את העצירות כליל, ועל הדרך לטפל בשלל סיכונים הקשורים במחסור הנפוץ כל כך במגנזיום.

הילה, 38, ירושלים:

יש לי בעיה מעט לא נעימה: אני סובלת מעצירות כרונית. ניסיתי לשנות את התפריט אולם ללא הועיל. לאחרונה שמעתי שבין שאר היתרונות של תוספי המגנזיום נמצאת הקלה על עצירות. מהו הפיתרון המומלץ עבורי?

ניצן פרימור, B Pharm:

הילה, את לא לבד. לא פחות מעשרים אחוז מהאוכלוסיה סובלים מעצירות, תדירות יציאות נמוכה או מיציאות קשות ויבשות הכרוכות במאמץ. במקרים מסוימים המצב מגיע עד לידי טחורים, פצעים בחלחולת ופגיעה רצינית ומתמשכת באיכות החיים.

עצירות מקרינה על התחושה הכללית שלנו. לעתים, מתלווה אליה תחושה לא נעימה של נפיחות כתוצאה מהגזים המשתחררים בעת פירוקן של שאריות מזון במערכת העיכול. הסיבות לעצירות יכולות להיות קשורות לתזונה, שתייה מועטת, היחלשות שרירי האגן, תופעות לוואי של תרופות, ועוד. שאריות מזון לא מעוכל במערכת העיכול מפורקות על-ידי חיידקי מעיים המשחררים גזים הגורמים לנפיחות המגבירה את התחושה הלא נעימה.

כאן נכנס לתמונה המגנוקס הנוזלי של "נוה-פארמה", שמסוגל לחסל את התופעה בקלילות ובטבעיות, ויש לו גם יתרונות רבים נוספים.

מגנוקס הוא תוסף מגנזיום המבוסס על מולקולת פטנט חדשה. במחקר ראשון מסוגו שנערך לאחרונה בתל השומר, התברר כי ספיגת המגנזיום שבמגנוקס יעילה פי 3 מתוספי מגנזיום נפוצים אחרים. בעקבות נטילת מגנוקס, תאי הגוף "מתודלקים" במגנזיום החסר. המגנזיום מביא להפרשת נוזלים מוגברת מרירית הקיבה, ובכך מרכך את היציאות ומשפר את תנועת המעי ודחיפת הצואה החוצה.

לטיפול בעצירות אני ממליץ על שימוש במגנוקס נוזלי, הניתן בריכוז גבוה במיוחד: כפית אחת של המגנוקס הנוזלי לפני השינה עשויות להביא לתוצאות מיידיות ולשינוי דרמטי באיכות החיים. אציין כי המגנוקס הנוזלי הוא, בעצם, אותו מגנוקס המוכר והטוב שיעילותו הוכחה במחקר הקליני שנערך בתל השומר כתוסף שנספג עד פי 3 בגוף מול תוספי מגנזיום נפוצים (ראו מסגרת).
מסייע גם לדיאטה

שימוש יומי במגנוקס לא רק פותר את בעיית העצירות, אלא מועיל למגוון של תופעות מוכרות הקשורות במחסור במגנזיום ממנו סובלת מרבית האוכלוסיה. בין השאר, מגנוקס מסייע במניעת התכווצות שרירים, משפר את מחזור הדם, מסייע במניעת סוכרת, מונע חומציות בקיבה ותורם לתחושה כללית של עירנות ורעננות. ואם כל זה לא מספיק, מגנוקס הינו כלי עזר מצוין לדיאטה: נשים שנוטלות באופן קבוע מגנוקס נוזלי מדווחות על הפחתה במשקל של עד שני קילוגרם בחודש. כן, מדובר בתכשיר של גם וגם וגם.

המלצה: שימו לב שאתם נוטלים את את המגנוקס של נוה פארמה, שיעילותו הגבוהה בספיגת המגנזיום הוכחה מחקרית.

מגנוקס נוזלי נמכר באריזות של 500 מ"ל, המספיקות לחודש ויותר. כפית אחת לפני השינה, ואפשר לומר שלום לעצירות.

למה מגנזיום?

בשנה האחרונה זינקה המודעות הציבורית לתופעת המחסור במגנזיום, ממנו סובלת מרבית האוכלוסיה. רמה נמוכה של מגנזיום בגוף יכולה להתבטא במגוון תופעות רפואיות נפוצות, ביניהן הפרעות שינה, התכווצויות שרירים, עייפות כרונית, עלייה בלחץ הדם, מיגרנות ואפילו סוכרת. הבעיה היא שמגנזיום נספג בתאי הגוף ולא במחזור הדם, ולכן קשה למדוד את רמתו.

מסיבה זו נערך השנה מחקר ייחודי בבית החולים תל השומר, בו נבחנה השפעתם של תוספי מגנזיום שונים. התוצאות היו חד משמעיות: מולקולת הפטנט מגנוקס נמצאה יעילה עד פי שלושה ממתחריה בספיגת המגנזיום בדם.

עם חשיפת הנתונים, התפתחה תופעה גורפת של ביקושים הולכים וגדלים למגנוקס ובעקבותיהם אף החלו לזרום הזמנות מחו"ל. מגנוקס פוגש עתה גם את שווקי הייצוא. השוק אומר, בעצם, את דברו:
מגנזיום זה רק מגנוקס של נוה פארמה.

סימפטומים של חוסר מגנזיום
magnesium sympthoms

דילוג לתוכן